Закрити
view countries map 32
сайти по всьому світу, оберіть сайт вашої країни
Про компанію Coloplast
 • Наша компанія
 • Історія
 • Партнери
 • Люди і організація
 • Робота
Послуги
 • Новини
 • Преса
 • Заходи
Контакти
 • Гаряча лінія
 • Знайти нас
 • Колопласт в світі
Корпоративна інформація
 • Місія і цінності
 • Історія
 • Корпоративна відповідальність
 • Люди і організація
 • Колопласт в світі
Відвідайте Coloplast.com
Знайти свій сайт Колопласт

Колопласт в Україні

Про компанію

Про компанію

Знайомство Дізнатися більше

Компанія Колопласт – світовий виробник та постачальник високоякісної та інноваційної продукції медичного призначення та супроводжуючого сервісу. Продукція Колопласту (засоби догляду за стомованими хворими, засоби по лікуванню та догляду за раневими поверхнями, урологічна продукція та засоби догляду за хворими з нетриманням сечі) широко наявні у шпиталях та інших медичних закладах по всьому світу.

Наше першочергове завдання – поліпшення якості життя людей з індивідуальними потребами. 

Продукція компанії представлена в більше ніж 50 країнах світу

Представництво Колопласт А/С в Україні знаходиться за адресою:
Україна, 04050, м.Київ, вул. Герцена 17-25, офіс 20.

Будь ласка, надсилайте свої повідомлення на адресу електронної пошти: uaag@coloplast.com, або телефонуйте за номером (044) 507-25-12 у разі виникнення будь-яких запитань, щодо нашої компанії та асортименту продукції. 

Щиро дякуємо, що відвідування нашого сайту!

Закрити
Coloplast в Україні

Coloplast в Україні

Представництво "Колопласт" в Україні Дізнатися більше

Представництво “Колопласт А/С” в Україні працює з 2007 року. На сьогоднішній день перед співробітниками Представництва “Колопласт А/С” в Україні поставлені великі завдання, перш за все - поширення та втілення міжнародного досвіду компанії по наданню допомоги пацієнтам зі стомою. Ми спрямовуємо наші зусилля на освітню діяльність серед медичних працівників та пацієнтів, вдосконалення практики використання сучаcних засобів догляду за стомою, сприяння розвитку цивілізованого підходу до вирішення повсякденних потреб стомованих пацієнтів.
Ми глибоко зацікавлені в розвитку контактів як із зацікавленими пацієнтами, так із професіоналами медичних закладів. З усіх питань співробітництва просимо звертатися до нашого офісу за телефоном у Києві (044) 507 25 12, або 050-437-30-30, 067-516-30-30

Закрити
Coloplast A/S

Колопласт (Данія)

Дізнатися більше

Активність компанії по всьому світу 
Наша продукція виробляється на сучасних виробництвах розташованих в Данії, Угорщині, Сполучених Штатах Америки, Китаю та Німеччини. Компанія має свої представництва, філії та дистриб’юторів по всьому світу.

 

Продукція, що поліпшує життя
Колопласт розробляє та пропонує засоби медичного призначення для людей, якість життя котрих цілком залежить від цієї продукції. 

 • Стомічні мішки та аксесуари для людей, в котрих сформована стома, виводячи кишковий отвір на черевну стінку 
 • Мішки для збору сечі, сечозбірні абсорбуючі прокладки, катетери, та інша продукція для пацієнтів з проблемами утримання сечі.
 • Засоби догляду за раневими поверхнями для хронічних ран.
 • Засоби догляду за шкірою, для лікування та профілактики уражень шкіри.

Оцінка задоволення очікувань споживачів
Колопласт постійно знаходиться у тісному контакті з професіоналами охорони здоров’я та співпрацює з ними як з партнерами у створенні нової продукції, прислухаючись до їх професійної оцінки та зважаючи на їх професійний досвід. До отримання офіційної реєстрації продукції уповноваженими органами охорони здоров’я, продукція має пройти етап клінічних досліджень, де якості продукції оцінюються пацієнтами.

Для максимального вдосконалення продукції, компанія Колопласт базує свою роботу на співробітництві з великою мережею клінічних дослідницьких центрів як в Данії, так і за її межами. Систематичний аналіз зворотного зв’язку від професіоналів охорони здоров’я дозволяє ефективно оцінювати ступінь задоволення потреб кінцевих споживачів та вдосконалювати продукцію на протязі багатьох років.

Дослідження та розробка
Поради та ідеї професіоналів та кінцевих споживачів дозволяють нам значно поліпшувати якість існуючих продуктів та розробляти нові продукти, що повністю відповідають потребам сучасних методів лікування. 

Ми безперервно інвестуємо в дослідження і розвиток для того, щоб поліпшити нашу продукцію. Дослідження проводиться в кооперації з університетами, освітніми установами, лікарнями та іншими компаніями. Через цю кооперацію ми будуємо національні і міжнародні дослідницькі мережі.

Екологічне та безпечне управління
На всіх наших виробництвах, ми дотримуємось вимог екологічної, оздоровчої і безпечної сертифікації. Екологічна сертифікація охоплює всі етапи від проектування, виробництва і до маркетингу кінцевої продукції

Виробничі потужності Колопласту в Данії, Угорщині, Китаї і США сертифіковані згідно міжнародного стандарту управління ПО СТАНДАРТИЗАЦІЇ ISO 14001.

Окрім того, виробництва Колопласту в Данії і Угорщині сертифіковані згідно специфікації безпечної адміністративної системи OHSAS 18001. Видача свідоцтва також включає внутрішнє обслуговування і адміністрацію.

Екологічна, оздоровча і безпечна адміністративна система - наш інструмент для підтримки і модернізації якості заходів, що сприяють захисту навколишнього середовища і працівників. Система також гарантує, що ми документуємо, контролюємо і оцінюємо удосконалення.

Щорічний аналіз та звіт щодо дотримання екологічного та безпечного управління гарантує особливу увагу спрямовану на дотримання прийнятих норм та фокусує увагу на найважливіших позиціях.

Ми запровадили ряд процедур, що мінімізують вплив всіх виробничих процесів на навколишнє середовище, здоров’я та безпеку. Рух у цьому напрямку мінімізує можливий вплив, та робота ведеться у безпечному режимі. 

Один раз на рік ми переглядаємо та знов оцінюємо екологічний статус та стан впливу на екологічну безпеку на всіх наших виробництвах. 

Базуючись на оцінці ступеню впливу різних факторів, наявних державних регуляцій та бізнес потреб, ми приймаємо рішення, стосовно пріоритетних напрямків нашої уваги на наступний період та визначаємо наші цілі. 
Наші основні напрямки фокусуються на швидких, енергійних та екологічно безпечних рішеннях щодо розробки та виробництва продукції за умови невпинного контролю та забезпечення безпеки виробництва.

Закрити

Місія Колопласт

Місія компанії Колопласт

Місія компанії Колопласт

Дізнатися більше

По всьому світу, в межах обраних нами напрямків ділової активності, ми прагнемо стати найкращим виробником засобів медичного призначення та супроводжуючого сервісу та зробити свій внесок у поліпшення якості життя. 

Знаходячись у постійному та тісному контакті зі споживачами, ми задовольняємо їх потреби, втілюючи у життя інноваційні та високоякісні технології. Ми бажаємо досягнути високого рівня лояльності споживачів, проявляючи відверте співчуття, живий відгук та надійність. 
Культура нашої компанії привертає енергійних, зацікавлених та поважаючих наш бізнес особистостей.

Ми з повагою та розумінням відносимося до особливостей різних країн та відповідально будуємо нашу діяльність, відповідно до соціального, суспільного та ділового контексту.

Змагаючись за право бути кращими в нашій справі, ми досягаємо зростання та збільшуємо цінність компанії для наших споживачів, співробітників та акціонерів.

Закрити
Інформація про напрямки нашої діяльності

Інформація про напрямки нашої діяльності

Дізнатися більше

Системи догляду за стомованими пацієнтами
Колопласт – один із світових лідерів у виробництві та впровадженні засобів догляду за стомованими пацієнтами.

Колопласт виробляє засоби догляду за стомою для людей, в яких хірургічним шляхом сформовані кишковий чи сечовивідний отвір на черевну стінку.

Асортимент засобів догляду за стомою, та асортимент продукції для чоловіків з нетриманням сечі - пропонує широкий перелік рішень , що мають відповідати особистому стилю життя пацієнта.

Наше зобов'язання - розвивати продукцію компанії та супроводжуючий сервіс у співпраці із споживачами продукції та професіоналами охорони здоров'я, гарантуючи, що наша продукція відповідає вашим потребам. Постійно знаходячись у авангарді передових технологій та інвестуючи в нові рішення, ми впевнені, що наша продукція відповідає всім потребам кінцевого споживача та медичних працівників.

 

 

 


Закрити
Закрити

Free sample - free shipping

Thank you for your order

Receipt

Подивитись повну версію