Закрити
view countries map 32
сайти по всьому світу, оберіть сайт вашої країни
Про компанію Coloplast
 • Наша компанія
 • Історія
 • Партнери
 • Люди і організація
 • Робота
Послуги
 • Новини
 • Преса
 • Заходи
Контакти
 • Гаряча лінія
 • Знайти нас
 • Колопласт в світі
Корпоративна інформація
 • Місія і цінності
 • Історія
 • Корпоративна відповідальність
 • Люди і організація
 • Колопласт в світі
Відвідайте Coloplast.com
Знайти свій сайт Колопласт

Юридичні аспекти

Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь з юридичними аспектами та політикою використання файлів cookie. Якщо ви не погоджуєтесь, будь ласка, не використовуйте веб-сайт. Група компаній «Колопласт» залишає за собою право видаляти, змінювати або доповнювати вміст цього веб-сайту в будь-який час з будь-якої причини без будь-якого повідомлення. Веб-сайт належить та управляється компанією «Колопласт», головний офіс якої знаходиться у Данії. Група Coloplast підтримує веб-сайт для вашої інформації. Будь ласка, не соромтеся переглянути веб-сайт. Ви можете завантажувати матеріали, представлені на веб-сайті, лише для некомерційного використання, за умови, що ви зберігаєте всі повідомлення про авторські права, товарні знаки та інші права власності. Однак ви не можете копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, передавати або розповсюджувати вміст цього веб-сайту, включаючи текст, зображення, аудіо та відео, в публічних або комерційних цілях без письмового дозволу Групи компаній Coloplast. Зверніться до юридичного відділу.


Продукція Сoloplast

Показані продукти можуть бути доступні не в усіх країнах або відомі під іншою назвою. Показання до застосування можуть відрізнятися залежно від країни. Ви завжди повинні проконсультуватися з вашим місцевим медичним працівником і прочитати інструкцію з використання перед використанням.


Конфіденційність даних

Особиста інформація збирається лише під час реєстрації, див. Заява про дозвіл. Адреси електронної пошти використовуються лише для доставки запитаної інформації. Цей веб-сайт містить посилання на інші веб-сайти. Група Coloplast не несе відповідальності за політику конфіденційності або зміст таких веб-сайтів. На деяких веб-сайтах групи Coloplast ви знайдете форуми, дошки оголошень та/або групи новин. Будь ласка, пам'ятайте, що будь-яка інформація, що розкривається в цих областях, стає загальнодоступною, і вам слід виявляти обережність при ухваленні рішення про розкриття вашої особистої інформації. На цьому веб-сайті передбачені заходи безпеки для захисту від втрати, неправильного використання та зміни інформації, яка знаходиться під нашим контролем. 

 

Авторське право

Ви повинні виходити з того, що все, що ви бачите або читаєте на цьому веб-сайті, захищене авторським правом, якщо не зазначено інше, і може використовуватися лише відповідно до цих юридичних аспектів. Група Coloplast не гарантує і не заявляє, що використання вами матеріалів, представлених на цьому веб-сайті, не порушуватиме права третіх осіб, які не належать Групі Coloplast або не пов'язані з нею. Зображення або є власністю або використовуються з дозволу Coloplast Group. Використання цих зображень вами або будь-ким іншим уповноваженим вами заборонено, якщо це прямо не дозволено цими юридичними аспектами. Будь-яке несанкціоноване використання зображень може порушувати закони про авторське право, закони про товарні знаки, закони про конфіденційність та гласність, а також правила та положення про комунікації.


E-mail

Будь-які повідомлення або матеріали, які ви надсилаєте на веб-сайт електронною поштою або іншим чином, включаючи будь-які дані, питання, коментарі, пропозиції тощо, вважаються та розглядатимуться Групою Coloplast або її афілійованими особами як неконфіденційні та не є власністю відповідно до цього пункту. Ви явно відмовляєтесь від будь-якої конфіденційності щодо таких матеріалів і надаєте Групі Coloplast або її афілійованим особам безоплатну ліцензію на компіляцію та використання будь-яких таких матеріалів для будь-яких цілей, включаючи, крім іншого, відтворення, розкриття, передачу, публікацію, трансляцію та проведення . Крім того, ви прямо визнаєте, що група компаній Coloplast може вільно збирати та використовувати будь-які ідеї, концепції, ноу-хау або методи, що містяться в будь-якому повідомленні, яке ви надсилаєте на веб-сайт, для будь-яких цілей, включаючи, окрім іншого, розробку , виробництво та маркетингові продукти з використанням такої інформації


Iнформація на сайті

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб розмістити точну та актуальну інформацію на веб-сайті. Однак Coloplast Group не дає жодних гарантій або заяв щодо точності інформації. Група Coloplast не несе відповідальності за будь-які помилки чи упущення у вмісті цього веб-сайту. Інформація, надана на цьому веб-сайті, не замінює медичну допомогу. Якщо у вас є або підозрюєте, що у вас є проблеми зі здоров’ям, ви завжди повинні проконсультуватися з  медичним працівником.


Tоварні знаки та логотипи

Товарні знаки та логотипи, представлені на веб-сайті, є торговими марками групи Coloplast. Ніщо, що міститься на веб-сайті, не повинно бути витлумачено як надання, побічно, позбавлення права заперечення або іншим чином, будь-якої ліцензії або права на використання будь-якого товарного знака, що відображається на веб-сайті, без письмового дозволу групи Coloplast або такої третьої сторони, яка може володіти товарними знаками, які відображаються на веб-сайті. веб сайт.


Посилання

Цей веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти, які не контролюються групою Coloplast. Ці посилання пропонуються для зручності. Група Coloplast не несе відповідальності за вміст таких веб-сайтів і не несе відповідальності за будь-які збитки чи травми, пов'язані зі змістом будь-якого іншого веб-сайту. Ми вітаємо посилання на цей веб-сайт. Ви можете встановити гіпертекстове посилання на цей веб-сайт, якщо посилання не вказує і не передбачає будь-якого спонсорства або схвалення вашого веб-сайту групою Coloplast або будь-якою з її філій. Ви також не можете використовувати будь-яку інтелектуальну власність або захищені авторським правом матеріали цього веб-сайту в інше місце.


Звернення до Coloplast Group

Якщо у вас є будь-які питання про юридичні аспекти, методи використання цього веб-сайту або ваші відносини з цим веб-сайтом, будь ласка, зв'яжіться з Coloplast Group's Legal Department.

Закрити

Free sample - free shipping

Thank you for your order

Receipt

Подивитись повну версію