Закрити
view countries map 32
сайти по всьому світу, оберіть сайт вашої країни
Про компанію Coloplast
 • Наша компанія
 • Історія
 • Партнери
 • Люди і організація
 • Робота
Послуги
 • Новини
 • Преса
 • Заходи
Контакти
 • Гаряча лінія
 • Знайти нас
 • Колопласт в світі
Корпоративна інформація
 • Місія і цінності
 • Історія
 • Корпоративна відповідальність
 • Люди і організація
 • Колопласт в світі
Відвідайте Coloplast.com
Знайти свій сайт Колопласт

Знайдіть відвідну продукцію при нетриманні сечі у чоловіків

Нетримання сечі у чоловіків часто лікується за допомогою абсорбуючих засобів, таких як підгузки та прокладки для дорослих. Альтернативні та непомітні рішення, такі як зовнішні уропрезервативи Conveen®  (іноді їх називають «катетерами-презервативами» або «мішками для сечі») та сечоприймальні мішки (сечоприймачі) -  пропонують альтернативу підгузкам або вбираючим виробам.
Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, і ви бажаєте поради щодо того, які продукти можуть бути найкращими для вас, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами за номером Гарячої Лінії Представництва Колопласт в Україні 067-516-30-30, 050-437-30-30
External catheter
Conveen bag
Conveen

1. Виберіть чоловічий зовнішній уропрезерватив

 • Одягається на пеніс.
 • Доступний у різних розмірах для надійної фіксації.
 

2. Виберіть сечоприймальний мішок

 • Носиться на стегні або під коліном
 • Існує кілька розмірів, залежно від ваших індивідуальних потреб.
 

3.  Оберіть  своє рішення

 • Зовнішній уропрезерватив підключається до мішка для збору сечі.
 • Сеча непомітно поступає в сечозбиральний мішок і  надійно зберігається.
 • Сечоприймач можна випорожняти у зручний для вас час.

Дізнайтеся про нетримання сечі у чоловіків

Що таке нетримання сечового міхура у чоловіків?

Нетримання сечового міхура або сечовипускання — це медичний термін, що означає нездатність стримувати або контролювати виділення сечі. Деякі з найпоширеніших видів чоловічого нетримання сечі:

 • Стресове нетримання сечі – виникає під час чхання, кашлю або фізичних вправ
 • Ургентне нетримання сечі - мимовільні неконтрольовані скорочення м'язів сечового міхура.
 • Змішане нетримання сечі – поєднання стресового нетримання сечі та ургентного нетримання сечі – яке виникає під час чхання, кашлю або фізичних вправ.

Поради щодо усунення несправностей при використанні чоловічих зовнішніх уропрезервативів

Поширені запитання про чоловічі зовнішні уропрезервативи

У вас є проблеми з пошуком потрібного розміру або розумінням того, як застосувати чоловічий зовнішній уропрезерватив? Отримайте рішення можливих проблем із нашими поширеними запитаннями та посібником з усунення несправностей при використанні зовнішніх уропрезервативів Прочитайте більше поширених запитань і перегляньте посібник
Закрити

Поширені запитання щодо усунення несправностей чоловічих зовнішніх урорпезервативів

Поширені запитання

З: Мій  зовнішній уропрезерватив відпадає або не тримається

В: Якщо ви маєте труднощі з використанням зовнішніх уропрезервативів, це може бути викликано кількома причинами. По-перше, переконайтеся, що ви використовуєте правильний розмір уропрезерватива, завантаживши, роздрукувавши та використавши наш посібник із визначення розмірів. Неправильний розмір може вплинути на ваші враження від уропрезервативу, тому важливо знайти правильний розмір. Переконайтеся, що у вас немає зайвого матеріалу біля основи пеніса - може означати, що катетер занадто довгий. Ви повинні переконатися, що катетер надійно прилягає до стовбура вашого пеніса без додаткового місця дя матеріалу. Якщо цього не відбувається, можливо, окружність уропрезервативу занадто велика.

 

З: Чи можу я нанести на пеніс продукти на основі масла або крему перед нанесенням?

В: Ні. Ці продукти можуть заважати приклеюванню уропрезервативу і спричинити його відпадання. Натомість очистіть пеніс теплою водою з милом перед використанням уропрезервативу. Ви не повинні наносити ланолін, масла або продукти на основі крему перед використанням уропрезервативу.

 

З: Я використовую зовнішній уропрезерватив з латексу. Навіщо мені використовувати зовнішній уропрезерватив з іншого матеріалу?

В: Латексний уропрезерватив може не так належно і надійно триматися на шкірі, як інші уропрезервативи, виготовлені з іншого матеріалу. Зовнішній уропрезерватив із 100% силікону дозволяє шкірі дихати, що може зменшити накопичення вологи в шкірі, дозволяючи залишатися уропрезервативу на місці.

 

З: Що робити, якщо коннектор від мого мішка для сечі до мого уропрезерватива викликає витік сечі?

 Спочатку переконайтеся, що коннектор повністю просунуто в накінечник уропрезервативу. Якщо коннектор приєднано неправильно, накінечник уропрезерватива може перекручуватися, що може спричинити витік сечі. Це також може спричинити защемлення кінчика уропрезервативу, що може означати, що сеча не може стікати в мішок і, отже, «зворотньо тече» в уропрезерватив, також спричиняючи витік.

 

Q: Чому можливе почервоніння шкіри на головці статевого члену? 

Перевірте, щоб пеніс не поміщався занадто далеко в резервуарну частину уропрезервативу. Оскільки накінечник уроперзервативу може призвести до пошкодження шкіри та можливого контакту з конектором.

 

Більше порад щодо усунення несправностей наведено нижче

Усунення несправностей по використанню чоловічих зовнішніх уропрезерватив

Проблема     Можливі причини Порада Загальна інформація

Зовнішній уропрезерватив не тримається   

Невідповідний розмір (окружність або довжина)  

Використовуйте спеціальний трафарет для вимірювання

• Окружність – визначте правильний розмір у міліметрах

• Довжина – визначте правильну довжину (стандартна або спортивна)  

 

Неправильна посадка (довжина або окружність) може заважати правильному застосуванню уропрезервативу

 • Задовга довжина = надлишок матеріалу, що знаходиться біля основи пеніса, і під час щоденних рухів уропрезерватив може скочуватися

• Занадто велика окружність = може залишити зайві зморшки на матеріалі, що дозволить сечі витікати назад та послаблювати утримання уропрезерватива  

 

Зовнішній уропрезерватив не тримається  

Використання продуктів на основі ланоліну, олій або кремів   Не наносьте продукти на основі ланоліну, олій або кремів на область статевого члена   Масла, креми та лосьйони можуть вплинути на адгезивні властивості та призвести до нетримання уропрезервативу  
Зовнішній уропрезерватив не тримається    Уропрезерватив виготовлений з латексу   Викорисовуйте уропрезервативи виготовлені 100% з силікону   Продукт, виготовлений із 100% силікону дозволяє шкірі дихати, що може зменшити накопичення вологи в шкірі, що забезпечує оптимальний контакт і ефективність.  
Уропрезерватив має складочки/зморшки  Невідповідний розмір (окружність) Використовуйте трафарет для вимірювання, щоб визначити правильну посадку окружності і розмір
Рекомендовано відрегулювати розмір..
З'єднання накінечника зовнішнього уропрезервативу і коннектору Коннектор для збору сечі неповністю просунутий в накінечник уропрезервативу. Переконайтеся, що коннектор для збору сечі повністю просунутий в накінечник зовнішнього уропрезервативу. Неповне просування коннектора в наконечник зовнішнього уропрезервативу може спричинити скручування наконечника зовнішнього уропрезервативу. Це може призвести до зворотнього витоку сечі, від’єднання коннектору та випадкового витоку сечі

 

Проблеми зі шкірою

Проблема Можливі причини  Порада Загальна інформація
Шкіра на головці статевого члена червона. Пеніс просунутий занадто далеко в резервуар уропрезерватива. Перегляньте схему застосування правильного розміщення пеніса в уропрезервативі. Пеніс, розміщений занадто далеко в резервуарній частині уропрезерватива і може контактувати з конектором.
Шкіра на головці статевого члена червона. Неправильне застосування

Переконайтеся, що пеніс правильно розміщений в уропрезервативі.


• Ніколи не просувайте пеніс надто глибоко в резервуар уропрезервативу.


• Ніколи не встановлюйте уропрезерватив близько до основи статевого члену, залишаючи багато надлишкового (гнучкого) матеріалу уропрезервативу на головці пеніса

 

Неправильне застосування може призвести до того, що пеніс буде розміщено занадто близько до конектора в уропрезервативі.
Шкіра на стовбурі статевого члена червона. Алергічна реакція Люди з алергією можуть віддати перевагу застосуванню спрею-бар’єру на шкіру перед  використанням уропрезервативу Спрей створює бар'єр, який запобігає фактичному контакту адгезиву уропрезерватива зі шкірою.
Шкіра на стовбурі статевого члена червона. Невідповідний розмір

Використовуйте посібник для вимірювання, щоб визначити правильну посадку

 

• Окружність – визначте правильний розмір у міліметрах

 

• Довжина – визначте правильну довжину (стандартна або спортивна)

 

Уропрезервативи неправильного розміру можуть призвести до проблем зі шкірою

 

• Занадто малий – шкіра сдавлена, відсутність кровотоку

 

• Занадто великий  – залишається надлишок матеріалу уропрезервативу, що може призвести до витоку сечі і подразненню шкіри.

 

• Занадто довгий – сеча може скупчуватися на кінчику зовнішнього уропрезервативу, це може призвести до подразнення шкіри

 

Закрити

Посібник із застосування чоловічих зовнішніх уропрезервативів Conveen® Optima (Конвін Оптіма)

Прочитайте та перегляньте посібник із застосування чоловічих зовнішніх уропрезервативів. Прочитайте та перегляньте посібник
Закрити

Застосування зовнішнього уропрезерватива

Як застосувати чоловічий зовнішній уропрезерватив Conveen® Optima (Конвін Оптіма) та сечоприймальний мішок.

Примітка: Це скорочені інструкції. Перед використанням цього продукту уважно прочитайте маркування продукту. Не використовуйте, якщо продукт або упаковка пошкоджені. Наведений продукт зображує собою одноразовий пристрій.

 

 

Використання

 

Use the sizing guide to ensure a proper fit of the Male external catheter


Завжди вимірюйте правильний розмір
(і окружність, і довжину, використовуючи відповідний посібник з вимірювання для конкретного продукту)
Opening the male external catheter Відкрийте упаковку.
remove catheter from package

Вийміть уропрезерватив з упаковки.
Вийміть уропрезерватив з упаковки та покладіть його на головку статевого члена.
Залиште невеликий простір між кінцем пеніса та вузьким вихідним отвором уропрезерватива.

male external catheter application

Потягніть петельку, щоб повільно розгорнути уропрезерватив по всій довжині пеніса. Уропрезерватив повинен розгортатися плавно і рівномірно.

squeeze catheter to apply

Стисніть уропрезерватив для надійного кріплення
Обережно стисніть уропрезерватив навколо стовбура статевого члена для забезпечення надійної фіксації. Щоб зменшити ризик подразнення шкіри, дозвольте шкірі на пенісі дихати протягом короткого періоду часу між змінами зовнішнього чоловічого уропрезерватива.

 

Під'єднання мішка для сечі.

Connecting the MEC to the Urine bag Під’єднання уропрезервативу до сечоприймального мішка. Під’єднайте мішок для збору сечі до уропрезерватива, повністю вставивши коннектор у вихідний отвір зовнішнього уропрезерватива. Міцно притисніть один до одного для надійного з’єднання.

 

Видалення чоловічого зовнішнього уропрезервативу.

Removing the male external catheter Видалення чоловічого зовнішнього уропрезерватиау. Уропрезерватив видаляється легко і безболісно. Уропрезерватив слід видалити, від'єднавши кйого від конектора сечоприймального та обережно скрутіть його з пеніса. Якщо необхідно, використовуйте теплу воду з милом, щоб допомогти видалити уропрезерватив. Потім його можна викинути разом зі звичайними побутовими відходами. Завершіть миттям рук. Щодня міняйте чоловічий зовнішній уропрезерватив і сечоприймальний мішок відповідно до рекомендацій.

 

Закрити

Дізнайтеся про нетримання сечі у чоловіків

Що викликає нетримання сечового міхура у чоловіків?

Існує багато різних причин нетримання сечі, які можуть вражати чоловіків будь-якого віку. Поширені причини включають слабкість або пошкодження м’язів тазового дна, проблеми з контролем м’язів сечового міхура, неврологічні захворювання, що впливають на довільне виділення сечі, збільшення передміхурової залози, інфекцію сечовивідних шляхів і діабет 2 типу.. 

Чи є нетримання сечового міхура у чоловіків поширеною проблемою?

Нетримання сечі у чоловіків зустрічається частіше, ніж ви думаєте. Приблизно кожен 20-й чоловік старше 18 років і кожен 10-й чоловік старше 60 років мають симптоми нетримання.

Чи є нетримання сечі природною частиною старіння чоловіків?

Хоча з віком нетримання сечі стає більш поширеним, воно стосується не лише літніх людей. Нетримання сечі може виникнути в результаті різних захворювань, пошкодження спинного мозку або простати.

Чи можна вилікувати чоловіче нетримання сечі?

Деякі види чоловічого нетримання сечі можна лікувати або покращити за допомогою вправ для м’язів тазового дна, тренування сечового міхура, медикаментів або хірургічного втручання. Ваш лікар зможе допомогти вам підібрати правильне лікування. Деяким чоловікам вдається відновити стримання сечі після встановлення діагнозу та початку рекомендованого лікування. Однак можна впоратися з нетриманням за допомогою звичайних рішень, таких як абсорбенти, захисна нижня білизна, прокладки, а також уропрезервативи та мішки для сечі. 

Як я можу продовжувати своє соціальне життя з нетриманням?

Неконтрольоване або погано кероване нетримання сечі може вплинути на ваше соціальне життя. Однак нетримання сечі не повинно заважати вам робити те, що вам подобається. Щоб допомогти вам подолати нетримання сечі, почніть із розмови зі своїм лікарем або медичним працівником. Лікар зможе знайти для вас правильне рішення.

Де я можу отримати додаткові поради щодо нетримання сечового міхура у чоловіків?

Якщо у вас нетримання сечі, найкраще звернутися за порадою до лікаря. Може здатися соромним говорити про ваше нетримання сечі, але лікарі звикли мати справу з інтимними проблемами і бачили багатьох чоловіків з нетриманням сечі. Лікар зможе визначити тип нетримання сечі, який стосується вас, і за необхідності направить вас до спеціаліста.

Закрити

Free sample - free shipping

Thank you for your order

Receipt

Подивитись повну версію