Закрити
Знайти свій сайт Колопласт

Наша Місія: полегшити життя людей з делікатними медичними потребами.

Колопласт розроблює продукти та послуги, які полегшують життя людей з делікатними медичними потребами.Тісна співпраця з людьми, що користуються нашою продукцією, дає нам змогу знаходити рішення, які відповідають їх індивідуальним потребам. Це стає можливим завдякі тісній співпраці з нашими споживачами. Ми завжди уважно слухаємо, щоб краще розуміти потреби, реагуємо і знаходимо нові кращі рішення. Ми завжди перші, бо впроваджуємо на ринок швидше за всіх кращі ідеї, які втілені в якості продукції і послугах. 

Історія нашого бренду

Історія Coloplast розпочалася ще в 1954 році. Еліза Соренсен — медсестра. Її сестра Тора нещодавно перенесла операцію з виведення стоми й боїться виходити в люди, хвилюючись, що кишковий уміст може протікати. Дослухаючись до потреб сестри, Еліза розробляє перший у світі калоприймач на клейовій основі.
 
Беручи за основу ідею Елізи, Оге Луї-Хансен, інженер-конструктор і виробник пластику, з дружиною Джоан Луї-Хансен, кваліфікованою медсестрою, створюють калоприймач. Калоприймач, який допомагає Торі — і тисячам людей з подібними проблемами — жити таким життям, як їм хочеться.
 
Просте рішення, яке змінює все.
 
На сьогоднішній день наша компанія розроблює засоби по догляду за стомою, гігієнічні засоби для людей з порушенням функцій виділення, засоби по догляду за ранами та шкірою, а також урологічні засоби. Ми працюємо по всьому світу, а наш штат налічує понад 10 000 співробітників.

Життя зі стомою

Перенести операцію з формуванням стоми і звикнути до життя зі стомою непросто. Вам можуть допомогти правильна підготовка, важливі практичні поради, засоби догляду та підтримка. Асортимент засобів догляду за стомою включає в себе продукцію і аксесуари, які використовують після операції, щоб повернутися до нормального життя після операції. Ми пропонуємо широкий спектр калоприймачів, за допомогою яких Ви будете почуватися впевнено і надійно. Ми беремо до уваги побажання та пропозиції споживачів та лікарів для подальшого вдосконалення нашої продукції. 

Зв`язатися з Coloplast

Гаряча лінія Coloplast

Дізнатися більше про Гарячу лінію


Раді Вам повідомити, що з січня 2015 року Представництвом «Колопласт» була створена Гаряча лінія для стомованих пацієнтів. Численні питання від пацієнтів спонукали нас до відкриття «Гарячої лінії Колопласт» в Україні. Місія компанії Колопласт – всіляко полегшити життя людей  з делікатними проблемами. Інформаційна підтримка стомованих пацієнтів - мета «Гарячої лінії Колопласт».Якщо у Вас виникли питання щодо використання продукії Coloplast, Ви хочете отримати інформаційні матеріли поштою, Ви готові розповісти про свій шлях стомованого чи маєте інші питання   - телефонуйте на  «Гарячу лінію Колопласт» для стомованих пацієнтів. Ми завжди вдячні нагоді підтримати стомованих пацієнтів.

Гаряча лінія працює: Пн-Пт 8.00 – 17.00

Закрити

Новини

5 Жов 2015
Компанія Coloplast визнана кращою компанією 2015 року за оцінкою Patient View

Компанія Coloplast визнана кращою компанією 2015 року за оцінкою Patient View

Компанія Coloplast посіла перше місце і отримала найкращу репутацію від пацієнтів всього світу серед 28 провідних медичних компаній. Таке рішення було прийнято незалежною організацією Patient View. Дослідження проводилося в період з березня по червень 2015 року, і в ньому брали участь 463 групи пацієнтів з 58 країн світу.

Читати новини

Данська компанія Coloplast з виробництва засобів догляду за стомою, засобів догляду при порушенні функцій виділення і засобів догляду за ранами - була визнана кращою компанією за такими показниками, як: створення високоякісних і нових продуктів.                                                                                                             

Успіх у збереженні репутації компанії Coloplast полягає в здатності постійно поліпшувати продукцію. Протягом багатьох років компанія проводить системну оцінку відгуків користувачів і фахівців щодо якості своєї продукції і бере до уваги всі зауваження та побажання.

Подивитись повну версію