Закрити
view countries map 32
сайти по всьому світу, оберіть сайт вашої країни
Про компанію Coloplast
 • Наша компанія
 • Історія
 • Партнери
 • Люди і організація
 • Робота
Послуги
 • Новини
 • Преса
 • Заходи
Контакти
 • Гаряча лінія
 • Знайти нас
 • Колопласт в світі
Корпоративна інформація
 • Місія і цінності
 • Історія
 • Корпоративна відповідальність
 • Люди і організація
 • Колопласт в світі
Відвідайте Coloplast.com
Знайти свій сайт Колопласт

Життя зі стомою

Тут ви знайдете інформацію про життя зі стомою, про те, як зберегти шкіру навколо стоми здоровою, а також корисні онлайн-інструменти для забезпечення того, щоб у ви обрали потрібний продукт для вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути.

Досвід життя зі стомою

Зберігайте шкіру навколо стоми неушкодженою

Зберігайте шкіру навколо стоми неушкодженою

Догляд за стомою та шкірою навколо неї забезпечить оптимальне використання калоприймача. Це допоможе вам почувати себе захищеним та впевненим у будь-якій ситуації. Як зберігти шкіру навколо стоми неушкодженою
Закрити

Зберігайте шкіру навколо стоми неушкодженою

Більшість людей, які живуть зі стомою, час від часу відчувають подразнення шкіри. Однак подразнена шкіра не є «звичайним» станом шкіри. Щоб використання калоприймач не викликало відчуття дискомфорту, важливо попереджувати подразненню шкіри та підтримувати здоровий стан шкіри.

 

Порочне коло подразнення

  

Підтікання кшкового вмісту призводить до контакту виділень зі стоми зі шкірою, що викликає подразнення. Проблема в тому, що як тільки ваша шкіра стає подразненою, клейова пластина калоприймач не прикріплюється належним чином, що призводить до ще більшого контакту виділень зі стоми зі шкірою. Так може виникнути порочне коло подразнення шкіри.

  

6 кроків для збереження здорової шкіри навколо стоми:

 1. Переконайтеся, що ваша шкіра чиста та повністю суха, перш ніж використовувати калоприймач
 2. Вирізайте отвір в пластині калоприймача так, щоб він точно відповідав діаметру вашої стоми. Після операції це нормально, що форма і розмір вашої стоми зміниться. Важливо, щоб ви постійно перевіряли, чи підходить ваш шаблон за розміром та формою до вашої стоми. Перевірте це, помістивши шаблондля вирізання на стому, щоб побачити, чи підходить отвір ідеально.
 3. Регулярно перевіряйте розмір стоми, особливо якщо у вас грижа
 4. Забезпечте щільне прилягання пластини калоприймача до шкіри, легко натиснувши рукою
 5. Змінюйте калоприймач, як тільки відчуєте свербіж або дискомфорт.
 6. Переконайтеся, що використовуєте калоприймачі та аксесуари, які найбільше підходять для вашого профілю тіла
Закрити
Підберіть найкращий калоприймач

Підберіть найкращий калоприймач

Всі тіла різні, і ваше тіло змінюється з часом. Операція по виведенню стоми - це велика зміна у вашому житті, тому дізнайтеся більше про те, як правильно підібрати калоприймач, що підходить саме вам. Підберіть найкращий калоприймач
Закрити

Підберіть найкращий калоприймач

Протягом місяців і навіть років після операції ви можете помітити певні зміни у своєму організмі.  Ці зміни можуть включати:  

 • Збільшення або втрата ваги під час одужання від захворювання, яке спричинило операцію
 • Складки або рубці шкіри навколо стоми
 • Виникнення грижі, пов'язаної зі стомою

Оскільки всі ці зміни можуть відбуватися, важливо переконатися, що ваш калоприймач все ще щільно прилягає до шкіри і надійно утримується.


Щільне прилягання між калоприймачем і шкірою необхідне для збереження здорового і неушкодженого стану шкіри навколо стоми. Якщо, наприклад, область навколо стоми змінилася зі звичайної на більш увігнуту, можливо, настав час перейти на конвексний калоприймач. Також може знадобитися використання додаткових засобів догляду за шкірою навколо стоми


Наш онлайн інструмент для самооцінки BodyCheck допоможе Вам визначити свій поточний профіль тіла і зрозуміти, чи значно змінилося ваше тіло. У ньому є пропозиції щодо правильної техніки та підбір відповідних аксесуарів

Інтерактивний посібник з аксесуарів Brava може допомогти вам знайти і вирішити типові питання зі стомою, наприклад такі як подразнення шкіри.

Завжди корисно проконсультуватися з медсестрою чи підходить вам калоприймач і які засоби догляду за стомою необхідно підібрати.

Закрити
Вирішення проблем з мішечками: здуття або злипання

Вирішення проблем з мішечками: здуття або злипання

Здуття (роздування) або злипання мішечків– це труднощі, які можуть виникнути під час використання калоприймачів. Але є деякі поради, щоб запобігти здуттю або злипанню мішечків. Докладніше про способи їх вирішення читайте тут. Читати далі
Закрити

Вирішення проблем з мішечками: здуття або злипання

Здуття (роздування) відбувається, коли мішечку калоприймача накопичується газ, що змушує його надуватися, як повітряна куля.  Мішечки мають вугільні фільтри, що допомагають боротися з цим явищем, дезодорують та вивільнюють повітря з мішечка. Але бувають випадки, коли фільтр не може впоратися в газоутворенням: наприклад якщо фільтр вологий, або якщо фільтр забруднився твердим кишковим виділенням.

Що можно зробити щоб попередити роздуванню мішечків?
Один з основних способів запобігти роздуванню мішечківмінімізувати кількість газів, які виробляє ваша травна система. Ретельне пережовування їжі дійсно допомагає, як і уникання їжі та напоїв, які, як ви знаєте, призводять до газоутворення. Це можуть бути горіхи, боби, газовані напої або ігристе вино.

Якщо здуття мішечка все ж таки відбувається, ви можете самостійно випустити газ з мішка в туалеті, якщо ви використовуєте відкритий мішок або двокомпонентну систему. Заміна мішечка при необхідності також може допомогти запобігти роздуванню.

Злипання мішечку відбувається, коли у мішку утворюється вакуум. Це перешкоджає пересуванню виділень зі стоми на дно мішка і може забруднити фільтр. У цьому випадку існує ризик того, що мішок відклеїтися від живота.

 

  

Що можна зробити, щоб попередити злипанню мішечків? .

Перед використання калоприймача можно продути сам мішечок, це допоможе запобігти виникненню вакууму. Крім того використання лубриканту-дезодоранту доможе кишковим виділенням розподілитися по мішечку.

Закрити
Подразнення шкіри навколо стоми

Подразнення шкіри навколо стоми

Подразнення шкіри навколо стоми зазвичай виникає коли кишкові виділення потрапляють на шкіру. Дізнайтеся більше про те, що робити, якщо виникло подразнення шкіри. Подразнення шкіри навколо стоми
Закрити

Подразнення шкіри навколо стоми

Шкіра навколо стоми має бути, як і шкіра на всьому тілі. Відразу після того, як ви видалите пластину калоприймача, шкіра може бути трохи червоною, але якщо почервоніння не зникає – ваша шкіра може пошкоджена або подразнена.

 
Що необхідно зробити?  

 • Видаліть пластину калоприймача і перевірте зворотний бік. Чи є сліди кишкових виділень (фекалій чи сечі) які могли спричинити подразнення?
 • Чи є подразнення або пошкодження навколо стоми, яке відповідає тому, що ви бачите на зворотньому боці пластини?
 • Наскільки добре ваш калоприймач прилягає до стоми? Ваша шкіра піддається впливу кишкових виділень через погане прилгання калоприймача? Оцініть діаметр і форму вашої стоми, щоб переконатися, що ваш шаблон для вирізання отвору в пластині калоприймача має правильний розмір та форму. Відрегулюйте отвір в пластині калоприймача так, щоб він точно відповідав діаметру та формі стоми.
 • Яким є положення отвору стоми по відношенню до поверхні вашої шкіри? Чи знаходиться він над поверхнею шкіри, на рівні поверхні шкіри чи нижче поверхні шкіри? Якщо стома розташована на рівні або нижче поверхні шкіри або якщо вона розташована в глибокій складці, вам може знадобитися інший тип калоприймача або аксесуари для вашого профілю тіла. Спробуйте інструмент Coloplast BodyCheck, щоб перевірити.
 • Чи роз'ївся шар пластини калоприймача? Якщо так, можливо, калоприймач потрібно було замінити раніше. Спробуйте частіше заміняти або спробуйте використання пластини тривалого використання (стійкої до ерозії).

Якщо подразнення шкіри виникло внаслідок інших причинами, зверніться до медсестри або лікаря з догляду за стомою.

Закрити

Рекомендована продукція

Закрити

Free sample - free shipping

Thank you for your order

Receipt

Подивитись повну версію